Teksti suurus:
A A A

Maleva pealiku Jõulutervitus

23.12.2020
Head Kaitseliidu Võrumaa maleva liikmed!
 


„Me mõtleme harva selle üle, mis meil on,
kuid oleme peaaegu alati mures selle pärast,
mida meil pole.“ (Arthur Schopenhauer)

 
Olgugi, et käesolev aasta ei tulnud mitte sugugi selline, nagu me teda plaanisime ja soovisime ning seda muidugi mitte üldse meist endist tulenevalt.
Nagu samamoodi kahjuks vist ei saa tulla meie Jõulupühad ja eesootav aastavahetus 100% selliselt kui meie seda tahaksime.
Kuid sõltumata sellest, me teeme ikkagi kõik enesest võimaliku ja piisava, et 2020 aastalõpp oleks meile meeldejääv ning südantsoojendav.
Selleks ei piisagi rohkemast muust, kui korraks mõelda kõigest sellest, kes ja mis meil olemas on: meie pere, lähedased, head lähedased sõbrad ja tuttavad, sõbralikud töökaaslased, kamraadid Võrumaa maleva liikmetena jne.
Ja see tänapäeva infotehnoloogiline ühiskond, kus ei tule puudu kõikvõimalikest kommunikatsioonivahenditest ja infovahetuskeskkondadest,
mille kaudu on võimalik alternatiivina omavahel kontakteeruda ja suhelda ning miks mitte ka tähistada.
Jah, see ei anna edasi seda lähedust ja soojust, mis tuleb vahetust kontaktist inimestega, aga mõtleme ja loome selle ise sinna juurde J.
Head Võrumaa maleva liikmed, soovin Teile ja Teie peredele toredaid ja rahulike Jõulupühi, turvalist ja meeleküllast aastavahetust ning meile kõigile tegusat uut aastat!       
Hoidkem end ja seeläbi hoiame ka meie Võrumaa malevat.
 
Lugupidamisega
 
major Toomas Pindis
KL Võrumaa maleva malevapealik